Red Dog gra karciana

Gracz   05/24/2017   Możliwość komentowania Red Dog gra karciana została wyłączona

portfel virtualny

Red Dog gra karciana to kolejna odmiana doskonale znanego Pokera. Czym w takim razie charakteryzuje się Red Dog? Otóż jest on uznawany za najprostszą odmianę popularnej gry, dającą duże szanse na wygraną zawodnika.

Z tego też względu wiele kasyn stacjonarnych nie posiada gry w swojej ofercie. Na szczęście Red Dog dostępny jest również w kasynach internetowych!

Red Dog gra karciana to gra, która – wbrew pozorom – posiada o wiele więcej niż tylko jedną nazwę. Określana bywa również mianem „in between”, „between the sheets” lub „acey-deucy”. A jak grać w „czerwonego psa”? Na starcie – aby móc wejść w rozdanie – każdy zawodnik musi wnieść obowiązkowy zakład. Ponieważ w przypadku Red Doga układ jest składany jedynie z trzech kart, toteż nie musimy uczyć się skomplikowanego słownictwa używanego w przypadku innych odmian Pokera. Każde rozdanie można podzielić na trzy części: zakład, rozdanie oraz wygrana bądź przegrana. Przed rozdaniem kart, każdy z graczy musi wnieść ante czyli obowiązkową opłatę. Po postawieniu zakładu w postaci ante, zawodnik dostaje dwie karty. Później otrzyma jeszcze jedną. Zawodnik jest zwycięzcą, jeżeli wartość trzeciej karty będzie plasować się pomiędzy wartościami kart pierwszej i drugiej, otrzymanych wcześniej. Po zobaczeniu dwóch pierwszych kart zawodnik musi podjąć decyzję o ewentualnym podbiciu wniesionego zakładu. Teraz jego zadaniem jest przewidzenie kolejnej karty, a dokładniej jej wartości. Wygrana zależy od wniesionej stawki bądź podbicia wysokości stawki przez gracza. Należy pamiętać, że podobnie jak w Blackjacku, tak i tutaj nie gramy przeciwko innym graczom, ponieważ naszym przeciwnikiem jest krupier. W grze używa się jednej talii na którą składają się 52 karty. Ich wartość jest identyczna jak w innych odmianach Pokera, a więc kartą najsilniejszą jest As, następnie Król, Dama i Walet. Karty z liczbami warte są tyle punktów, ile wynosi liczba umieszczonych na nich oczek.

portfel sieciowy

kasyna on-line live


odblokwane kasyno vpn