Matematyka w pokerze czyli nauka gry w karty w pokera

Gracz   08/29/2016   Możliwość komentowania Matematyka w pokerze czyli nauka gry w karty w pokera została wyłączona

portfel virtualny

Matematyka w pokerze to nie najważniejsza z rzeczy ale jednak nauka gry w pokera. Równie ważne jak nie ważniejsza jest umiejętność obserwacji, podjęcia dobrej decyzji, stalowe nerwy. Mimo wszystko matematyka jest jedną ze składowych wygranej w pokera, więc warto mieć ja po swojej stronie, warto wiedzieć jak duże szanse mamy z danym układem na wygraną. Nigdy nie zapominajmy, że Texas Hold’em to gra strategiczna z elementami losowości, a nie na odwrót.

Tutaj strategia ma niezwykle ważną rolę, by móc dobrze dobrać strategię musimy wiedzieć czy dana decyzja nam się opłaca. By wybrać odpowiednią taktykę musimy wiedzieć, jakie szanse mamy na wygraną, znać proporcję puli względem naszego zagrania. To jest tak zwane ods. By je obliczyć musimy wiedzieć jakich kart nam brakuje.

Powiedzmy, że zbieramy do strita zewnętrznego, mamy 3, 4, 5 i 6. Istnieje 8 kart, dzięki którym takiego strita możemy skompletować. 8 – to jest nasze, outs. Ods to procentowa wartość. Jest ona równa procentowi, jakim jest outs do ilości kart w grze. Dzięki procentowej wartości szansy na wygraną łatwo nam podjąć decyzję i przekalkulować ryzyko. Matematyka w pokerze może nam jedynie pomóc, więc nie zrzucajmy jej na drugi tor, tylko sprawny by była ona naszym pomocnikiem podczas wypraw do kasyna gry – czy to online czy tradycyjnego. Jak nauka gry sprawiła że odnajdujesz się w grze w karty to sprawdz sie w kasynie także w grach bez depozytu.

portfel sieciowy

kasyna on-line live


odblokwane kasyno vpn