Liczenie kart w grze karcianej blackjack czyli oczko

Gracz   06/13/2016   Możliwość komentowania Liczenie kart w grze karcianej blackjack czyli oczko została wyłączona

portfel virtualny

Chciałbym umieć liczyć karty w grze karcianej Blackjack czyli oczko tak, jak robił to bohater filmu „Rain Man”. Niestety mało kto tego typu zdolności posiada i dlatego trzeba radzić sobie przy użyciu standardowych metod.

Czyli ni mniej, ni więcej, ale należy przyswoić sobie zasady gry (polecam zajrzeć do Wikipedii, gdzie opisane są ogólne zasady gry) i z czasem liczenie kart black jack być może zacznie się odbywać w miarę naturalnie. Na szczęście nie trzeba być po fakultecie z matematyki, aby móc z powodzeniem grać w „21 oczko”. Trzeba też pamiętać, że liczenie kart Black Jack wspomaga przeznaczoną dla bardziej doświadczonych grę systemami.

Zasady gry w Black Jacka sformułowały obowiązującą punktację kart, wedle której karty z przedziału 2-9 mają wartość równej swojemu symbolowi, od 10 do Króla „ważą” 10 punktów, zaś As to 1 lub 11, w zależności od potrzeby gracza. Nauka Blackjack powinna się rozpoczynać od przyswojenia tego właśnie podziału. Kolejnym punktem jest już liczenie kart Black Jack, czyli taka Blackjack strategia, według której założeniem jest przekonanie o tym, że na stole do rozdania pozostało więcej kart wysokich niż niskich, a wówczas matematyczna przewaga leży chwilowo po stronie gracza, nie zaś kasyna. Należy wówczas od razu podnieść wysokość swoich wcześniejszych obstawień.

portfel sieciowy

kasyna on-line live


odblokwane kasyno vpn