Atmosfera pokera przez Internet

Gracz   04/30/2016   Możliwość komentowania Atmosfera pokera przez Internet została wyłączona

portfel virtualny

Poker jest grą karcianą, nie jest on jednak tylko zwykłą grą w karty, co cały rytuał zachowania, który tak bardzo ludzi pociąga.

W pokerze, ale oczywiście mowa o takim prawdziwym pokerze, na grube pieniądze, a nie na grosze, nie ma mowy o pomyłkach czy też niewłaściwych ruchach, ponieważ może to kosztować naprawdę dużo. I to nie tylko pieniędzy. Czasem dla graczy łatwiej jest stracić fortunę, niż opinię dobrego gracza, która jest dla nich najważniejsza.

Pokerowe miny, blef, o takich wyrażeniach to już słyszał chyba każdy. Poker bowiem ma to do siebie, że nie jest on zwykłą umiejętnością operowania kartami, ale także wymaga innych zdolności. Poker nie toleruje odkrywania swoich uczuć, one muszą być niewidoczne dla przeciwnika. Te wszystkie nakazy i zakazy, sprawiają że atmosfery pokera jest nie do opisania, trzeba jej jakoś doświadczyć.

Poker online nie daje już tej szczególnej atmosfery i to jest jego największym minusem. Poker internetowy nie daje możliwości obserwowania swojego przeciwnika.

portfel sieciowy

kasyna on-line live


odblokwane kasyno vpn